Dvě jednoznačná vítězství U15

15.10.2017
Na domácí palubovce jsme o víkendu přivítali družstva z Brandýsa a z Říčan. Oba týmy s námi dokázali držet krok jen první minuty utkání.

Sobota 14.10. 2017

USK : BK Brandýs

81:47 ( 22:9, 20:15, 23:16, 16.7)

Do utkání jsme vstoupily rozpačitě a než jsme se rozkoukaly prohrávaly jsme 4:8 ve čtvrté minutě. Pak jsme zlepšily obranu a soupeřkám za dalších šest minut jsme povolili dát pouze jeden bod. Utkání jsme odehrály v rychlém tempu. Výborné okamžiky ale občas vystřídaly slabé chvilky, kterých soupeřky zdárně využívaly. Výborně zahrála Anička Hranáčová a nejlepší střelkyní byla Julča Nekolná.Poprvé za U15 po zranění nastoupila do utkání Kačka Votrubová svou přitomností na hřišti ukázala, jak důležitým článkem týmu bude.

Body: Nekolná 17, Špelinová 12, Kapková 11, Votrubová 9, Žílová a Černá 8, Hranáčová 6, Mynářová 4, Maršíková, Heřmanová a Burdová 2.

USK: Basket Říčany

95: 37 ( 24:17, 27:7,17:4. 27:9)

Nástup do utkání se nám moc nevyvedl, vliv na to možná měly dost podobné barvy dresů, čehož soupeřky využily na jedničku. V 5.minutě jsme prohrávaly 8:12. Pak jsme se probraly a začaly hrát agresivně v obraně, v útoku jsme hrály jednoduché kombinace , často zakončené nájezdem do koše 1:1. Výborně zahrála Maruška Žílová a Kačka Votrubová. Ale na všech hráčkách jde vidět herní zlepšení, zvláště Míša Maršíková , Stela Heřmanová či Laura Siebenstichová ukazují, že budou platnými hráčkami a síla našeho týmu poroste.

Body: Žílová 21, Votrubová 19,Nekolná 16, Kapková 12, Špelinová 9, Hranáčová 7, Mařšíková 5, Siebenstichová 4, Heřmanová 2

další info a fotky naleznete na našem facebooku.