První dvě utkání ŽL U15

18.9.2017
Víkendem 16.-17.9.2017 odehrály první dvě utkání ŽL nové sezóny. V sobotu proti Hradci Králové, v neděli proti Pardubicím.

V sobotu jsme v nekompletní sestavě nastoupily proti hradeckým lvicím. Od začátku jsme tahaly za kratší konec a soupeřky byly lepší ve všech herních činnostech. Z pohledu trenéra mohu být spokojena s 3.čtvrtinou, kdy holky zlepšily obranu a začalo se jim dařit i v útoku a tuto čtvrtinu jsme vyhrály 13:10. Výborně se vydařila premiéra v dresu USK Marušce Žílové, která ukázala, jakým přinosem pro tým bude!

USK: HK 38:78

V neděli proti Studánce Pardubice jsme si s chutí zahraly a zastřílely. V prvním poločase jsem měla výhrady k obraně, druhý poločas už byla obrana lepší a holky se do hry dostaly všechny stejně( strídaly se po 5 minutách celé pětky) Do střelecké listiny se zapsaly všechny hráčky. Nejlepšími střelkyněmi byly Kapková a Nekolná s 22 body.