Druhý finálový zápas zítra na Královce

22.4.2017
První finálové utkání je za námi a čeká nás druhé kolo finále Ženské basketbalové ligy. V prvním zápase zvítězily hráčky ZVVZ USK Praha hlavně díky prvnímu poločase, který zvítězily o 38 bodů. Náskok si držely až do konce zápasu a stav finálové série je tak 1:0.

Zítra se odehraje druhé finálové utkání Ženské basketbalové ligy, kdy se naše hráčky postaví proti svému soupeři z Hradce Králové. V prvním utkání zvítězily Pražanky 92:52. V prvním poločase se jim dařilo střelecky, a tak si bodový náskok z poločasu držely až do konce utkání. Hradecké Lvice odehrály s favoritkami vyrovnaný druhý poločas (35:40). Nejvíce se v tomto zápase dařilo Aleně Hanušové, která dala 27 bodů a doskočila 7 míčů. Další dvouciferné střelkyně byly Karolína Elhotová s 15 body, Marta Xargay se 16 a Tereza Vyoralová s 10 body.

Zítřejší utkání se odehraje už od 14 hodin ve SH Královka.