Playoff proti Loko Trutnov 3:1.

Loko Trutnov - USK Praha 73:60

Trutnov zaslouženě vyhrál…

Loko Trutnov - USK Praha 59:68

Do nedělního utkání nastoupil jiný tým - energie, touha po vítězství, odhodlání, to vše tam bylo. Do poločasu jsme si vypracovaly 10bodové vedení. Bodový rozdíl mohl být i vyšší, ale spousty nevynucených ztrát daly týmu Trutnova šanci skórovat (ztráty + přihrávky přímo do rychlého protiútoku). Vstup do 3/4 jsme měly výborný. Pak přišlo posledních 6 minut 3/4 a naše prohra 17:0. Vrátily jsme se ke hře, kterou jsme předváděly v sobotním neúspěšném utkání - ztráty, neproměňování vyložených šancí, bez obrany, bez pohybu, bez doskoku. K tomu M. Krejzové čtvrtá osobní chyba a odchod na lavičku. Euforie se střídala s beznadějí. Do 4/4 jsme opět ožily. Vrátily jsme se k výborné obraně a pokoušely se o rychlou hru dopředu. Závěr utkání náš tým kontroloval a mohl se radovat z postupu.

Přes všechna úskalí (zranění - nemoci klíčových hráček) co nás během sezóny potkaly si postup na MČR za základní část zasloužíme. Bohužel i tyto úskalí ke sportu patří. Na MČR chceme předvádět dobrý basketbal a poprat se o dobrý výsledek.