Další dvě výhry EX U15

20.2.2017
Další dvě utkání Extraligy mají za sebou U15. Ve čtvrteční předehrávce si lehce poradily se Sokolem Kladno. V sobotu je tým z Karlových Varů potrápil podstatně více.

Čtvrtek 16.2.17

USK - Sokol Kladno

77:36

Proti oslabenému soupeři, který přijel pouze s 8 hráčkami si děvčata s chutí zahrála.

sobota: 18.2.17

USK - BA Karlovy Vary

55:46

Do utkání jsme vstopupili jednoznačně, během prvních 4 minut jsme vedli 8:0 a vypadalo to, že máme opět proti sobě slabšího soupeře. Bohožel jsme měly výkyvy v obraně, po kterých jsme dostaly jednoduché body a soupeřky se chytly šance hrát o slušný vysledek. V poločase jsme sice vedly o 12 bodů a po třetí čtvrtině náskok ještě narostl, přesto v poslední desetiminutovce nám úlně odešla střelba a Varům jsme dovolily dát rychlých 7 bodů a rázem byl stav dvě minuty před koncem pouze o 7 bodů. Závěr utkání pohlídala Kačka Zeithammerová, která košem v poseldních vteřínách upevnila naše vítězství o 9 bodů. Na naší výkonnosti se projevil týdenní výpadek z tréninků, který se hlavně projevil ve fyzičce a s tím také spojené úspěšnosti v zakončování.