Třetí vzájemný finálový duel s DSK Basketball Nymburk

26.4.2016
Již zítra čeká hráčky ZVVZ USK Praha další finálový duel v rámci Bonver ŽBL. V sérii vedou 2:0. Dokáží domácí hráčky zvítězit i potřetí a obhájit titul mistryň ženské basketbalové ligy? To se dozvíme již zítra od 17.30 na Královce.

Basketbalistky mají za sebou dvě finálová utkání, ve kterých zvítězily 82:44 a 81:56. V případě, že USK Praha vyhraje, obhájí tak titul mistra ŽBL. V rámci třetího finálového utkání proběhne celá řada doprovodného programu. V rámci přestávky proběhne předání dárkových poukazů Nadace KOŠE PROTI DROGÁM na malířské pomůcky. Vítězové vzešli z malířské soutěže na téma „Sport proti drogám“. Nadace přijala celou řadu pěkných prací a vybrala z nich tři nejlepší v kategorii 1. – 3. třídy a 4. - 5. třídy. O poločasové přestávce proběhne předání květin a fotografií vítězek poháru Ronchetti, které v barvách VŠ Slavia Praha zvítězily v roce 1976 nad jugoslávským týmem Industromontáža Zahreb. Přijďte zítra podpořit hráčky ZVVZ USK Praha ke třetímu a tak i celkovému vítězství v Bonver ŽBL.