Suverénní výhra nad Trutnovem zajistila USK třetí místo

25.9.2005
Naprosto suverénně ovládly basketbalistky USK Praha zápas o třetí místo na Velké ceně města Trutnova. Domácí hráčky deklasovaly o téměř čtyřicet bodů a zcela po zásluze skončily na konečné třetí příčce.
Dnes byly na východě Čech na programu zápasy o konečné umístění. Vysokoškolačky skončily ve své skupině na druhém místě, stejně jako pořádající Trutnov, a čekal je tedy vzájemný souboj o třetí místo. V něm svěřenkyně trenérů Blažka a Beneše jasně kralovaly. Trutnovské soupeřky doslova "rozebraly" již v první čtvrtině, za kterou nastřílely 33 bodů a protože dominovaly i na své obranné polovině hřiště, vyhráli ji rozdílem třiadvaceti bodů. Výborný výkon podaly naše hráčky zejména v defenzívě. Po třiceti minutách hry měly na kontě pouchých 29 obdržených bodů, když ve třetí čtvrtině povolily Trutnovu jen šest bodíků! Kara Trutnov - USK Praha 41:79 (10:33, 23:56, 29:66)