Co přinesl týden v WNBA v podání hráček ZVVZ USK

21.8.2015
Jak si v uplynulém týdnu vedla v zámořské WNBA trojice basketbalistek ZVVZ USK Praha? V akci byly Danielle Robinson, Marta Xargay i Kia Vaughn.

Danielle Robinson odehrála ve druhé polovině srpna jediný duel, v němž San Antonio nestačilo na Seattle poměrem 63:72. Danielle strávila na palubovce 31 minut, během nichž zapsala 11 bodů, 4 doskoky, 3 asistence a 2 získané míče (střelba z pole 4/12, trestné hody 3/3).

Marta Xargay ve stejném období nastoupila ke dvěma zápasům, přičemž její Phoenix oba dva prohrál: s Indianou 63:75 a s Tulsou 59:74. Marta strávila na palubovce 16 a 19 minut, proti Indianě nastřádala 4 body a 1 asistence a proti Tulse po 1 bodu i asistenci.

Z vítězství se radovala pouze Kia Vaughn - Washingon si dvakrát poradil s Minnesotou, nejprve 77:69 a poté 79:61. Kia odehrála 18 a 20 minut a zaznamenala dohromady 4 body, doskočila 9 míčů a 3krát asistovala.