Jasná výhra a třetí místo

V jasnou záležitost proměnily naše basketbalistky zápas s Gyorem, s nímž se utkaly na přípravném turnaji v Jekatěrinburgu. Maďarské soupeřky zdolaly rozdílem 31 bodů, střelecky se blýskla Eva Vítečková.

PŘÍPRAVNÝ TURNAJ V JEKATĚRINBURGU - O 3. MÍSTO:

ZVVZ USK Praha - Uni Gyor 92:61

Body ZVVZ USK: Vítečková 21, Dubljevič 16, M. Zrůstová 14, DeForge 9, Vaughn 8, Elhotová 6, Nečásková 6, Lardy 5, Burgrová 5, Škerovič 2

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'order by FOTKY.ID desc' at line 1

Ve Schiu nevítězíme
Basketbalistky ZVVZ USK Praha zakončily základní skupinu v Evropské lize porážkou 63:71 na hřišti Schia. Ani třetí prohra v soutěži v řadě nic nezměnila na tom, že české mistryně postoupily ze třetího místa ve skupině do čtvrtfinále, ve kterém se utkají s ruským Orenburgem. Schio si výhrou zajistilo postup ze čtvrtého místa na úkor Montpellieru, který prohrál v Krakově 61:77.
21/02
Poslední kolo základní části zakončíme ve Schiu
Basketbalistky ZVVZ USK Praha mají za sebou 13 kol v Evropské lize. Zítra je čeká poslední kolo v italském Schiu. Minulou středu bohužel Pražanky nestačily na turecký Fenerbahce Istanbul, i když ještě 5 minut před koncem čtvrté čtvrtiny vedly o 7 bodů. Turkyně nakonec vyhrály a USK tak skončí po základní části na třetí pozici skupiny A.
20/02
Lvice hlásí před ME zvučnou posilu
Česká basketbalová reprezentace žen získala do svých řad před domácím FIBA Mistrovstvím Evropy (16. - 25. června 2017) posilu. Jak je to možné? České občanství totiž získala dlouholetá opora českého mistra ZVVZ USK Praha Kia Vaughn. Američanka už v Praze točí svou pátou sezonu a nyní jí uvidíme i v dresu národního týmu.