Na Spartě vítězně

20.11.2004
Sedmého ligového vítězství dosáhly basketbalistky USK Blex Praha v pražském derby na Spartě, když zvítězily v pěkném utkání 100:80.
USK se dostával do tempa pomaleji a tak v prvních minutách viděla slušně zaplněná Letná vyrovnanou hru. Svěřenkyně trenéra Blažka začaly plnit roli papírových favoritek od druhé poloviny úvodní části. To už naše hráčky zlepšily obranu a předvedly několik úspěšných rychlých protiútoků. Náš náskok uspokojivě narůstal i v druhé čtvrtce a tak se zdálo, že zápas bude mít jednoduchý průběh. Jenže druhá půle nezastihla naše hráčky v úplné herní pohodě a bojovně hrající Sparta ukázala, že má letos velmi dobrý tým. Domácí hráčky především díky skvělé Jessice Stratton snížily v závěrečné části až na rozdíl deseti bodů, závěr ale patřil opět basketbalistkám USK.