Z Ústí si vezeme páté vítězství

7.11.2004
USK Blex Praha zvítězil na půdě ligového nováčka z Ústí 86:38 a připsal si tak již páté ligové vítězství. V tabulce soutěže po 6. kolech (nebereme-li v potaz předehrávaná utkání) tak figuruje na druhém místě.
Svěřenkyně trenérů Blažka a Beneše měly famózní vstup do zápasu. Ústečanky se proti naší obraně nedokázaly prosadit a už po první části prohrávaly rozdílem čtyřiadvaceti bodů 3:27! Jenže druhá čtvrtina nabídla úplně jiný obrázek. Našim hráčkám se v ní vůbec nedařilo a s chutí hrající Ústí jí vyhrálo 14:13. „Musíme se z toho poučit“ varoval Lubor Blažek. „Není možné, abychom sehráli tak tragickou část zápasu,“ dodal kouč USK, který už si na podobné výpadky stěžoval v několika předchozích zápasech. Druhá půle už opět patřila hráčkám USK, které tak zápas pohodlně dotáhly do vítězného konce.